Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Festiwal Smaków Citi Specials
TYDZIEŃ KUCHNI EUROPEJSKIEJ 20-26 MAJA

CO ZYSKUJESZ?

Do programu restauracyjnego Citi Specials dołącza właśnie 20 wyjątkowych restauracji serwujących kuchnię europejską. Płacąc kartą Citi Handlowy otrzymasz w nich do 20% rabatu, a w Tygodniu Kuchni Europejskiej - specjalną niespodziankę.

NIESPODZIANKA CZEKA NA CIEBIE

W dniach 20-26 maja odwiedź jedną z 20 nowych restauracji w programie Citi Specials, zapłać kartą Citi, a oprócz rabatu otrzymasz wyjątkowy prezent.

GDZIE SKORZYSTAĆ?

Poznaj 20 nowych restauracji Citi Specials, w których otrzymasz rabat, a podczas Tygodnia Kuchni Europejskiej także niespodziankę:

Przy składaniu zamówienia zgłoś chęć skorzystania z oferty dla klientów Citi Handlowy. Specjalny prezent od Citi Specials będzie dostępny dla Klientów Banku podczas Tygodnia Kuchni Europejskiej w restauracjach wymienionych na niniejszej stronie i będzie dostępny do wyczerpania zapasów. W celu skorzystania z rabatu poinformuj kelnera o płatności kartą Citi Handlowy.

WIECĘJ INFORMACJI O PROGRAMIE RESTAURACYJNYM CITI SPECIALS

CZYTAJ WIĘCEJ

Płać kartą Citi Handlowy i ciesz się pysznymi przywilejami.
Smacznego!

JUŻ WKRÓTCE

Juz wkrótce kolejne edycje Festiwalu Smaków Citi Specials - tydzień kuchni azjatyckiej, włoskiej i specjalności w kawiarniach i cukierniach.