150 lat postępu

Liczysz korzyści?

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić płacąc Twoją kartą Citi!

Liczysz korzyści?

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić płacąc Twoją kartą Citi!

Liczysz korzyści?

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić płacąc Twoją kartą Citi!

Liczysz korzyści?

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić płacąc Twoją kartą Citi!

Liczysz korzyści?

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić płacąc Twoją kartą Citi!


Płacisz kartą Citi = Zyskujesz

Oblicz, ile możesz zyskać w formie rabatów i nagród w Programie Citi Specials płacąc swoją kartą Citi za codzienne zakupy. Wybierz, ile co miesiąc wydajesz na:

Restauracje i rozrywka
Paliwo i zakupy spożywcze
Moda i uroda
Podróże
Prezenty
Pozostałe zakupy
Rocznie możesz zyskać
z naszą kartą około:
w tym na rabatach:
oraz zyskać
które możesz wymienić na vouchery o wartości

Jak oszczędzać?

Płać kartą i korzystaj z wyjątkowych rabatów.

Z naszą kartą masz dostęp do Programu Citi Specials, a w nim punkty za transakcje, które możesz wymieniać na nagrody oraz rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, w sklepach stacjonarnych i online, w tym:


Płać kartą i odbieraj nagrody za swoje transakcje.

Przeglądaj wszystkie rabaty

Odbieraj nagrody za transakcje kartą.

Czy wiesz, że za transakcje swoją kartą Mastercard® zbierasz też punkty w programie Bezcenne® Chwile? Możesz je potem wymienić na wyjątkowe nagrody – np. vouchery na zakupy, dostęp do HBO GO czy zaproszenia na wydarzenia!

Rejestracja w programie to tylko 3 min!

Zarejestruj się

Jesteś zarejestrowany? Wybierz swoją nagrodę:

Zaloguj się

PŁACĄC ZA ZAKUPY WYBIERAJ ZAWSZE SWOJĄ KARTĘ CITI HANDLOWY
I PRZEKONAJ SIĘ JAK DUŻO MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ!

Płacisz kartą Citi = Zyskujesz Płacisz kartą Citi = Zyskujesz
Informacje Prawne

Obliczenia zostały dokonane na przykładzie karty kredytowej Citi Simplicity. Roczna kwota rabatów i nagrod przedstawiona w ramach kalkulatora to symulacja oparta na wewnętrznych danych statystycznych Banku z lipca 2020 roku. Symulacja przygotowana została w oparciu o średnie miesięczne wydatki Klientów Banku, którzy dokonują min. 3 transakcji bezgotówkowych miesięcznie kartą kredytową Citi Simplicity. Roczna kwota rabatów i nagród na karcie Citi Simplicity została oszacowana na podstawie aktualnych oferty partnerów Programu Citi Specials przy założeniu, że wydatki kartą w danych kategoriach będą dokonywane u partnerów Programu, a użytkownik karty będzie aktywnie korzystał z aktualnych ofert.

1200 zł - średnia kwota rocznych rabatów i nagród wynikających z symulacji

Szczegółowe informacje na temat ofert rabatowych dostępne są na www.online.citibank.pl/citispecials. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Aby zbierać punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile należy zapisać się do programu poprzez formularz dostępny po zalogowaniu do serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online.

Karty Citi Handlowy Mastercard uprawnione do rejestracji w programie Bezcenne® Chwile: Citi Simplicity, Citibank World Mastercard, PremierMiles, Ultime, Citigold Private Client, Citigold, Citi Priority, Citikonto, Karta kredytowa Gold, Silver, Platinum, Business Debit, Business Prepaid.

Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000001538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych; kapitał został w pełni opłacony.Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.