Nie oceniamy tego,
co kupujesz

Z kartą Mastercard Citi Handlowy dostajesz punkty za wszystkie transakcje u partnerów programu Priceless Specials. Wymieniaj je na atrakcyjne nagrody!

Jesteś już w programie?

Zaloguj się

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Zapisz się

Jak korzystać z Priceless Specials?

  • Krok 1
    Zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials
  • Krok 2
    Płać kartą Mastercard Citi Handlowy u partnerów programu i zbieraj punkty Priceless Specials
  • Krok 3
    Wymieniaj zebrane punkty na atrakcyjne nagrody i vouchery!

Nowy program punktowy
dla posiadaczy karty Mastercard®
Citi Handlowy

Dzięki współpracy z wieloma partnerami, program punktowy Priceless Specials działa zarówno przy Twoich codziennych, jak i niecodziennych zakupach. Zbieraj punkty szybko i łatwo, wybieraj nagrody, na których naprawdę Ci zależy!

Wyjątkowe nagrody czekają!

Bilety do kina

Masz ochotę na romantyczny wieczór? A może seans z dreszczykiem, lub trochę wysokooktanowej akcji? Nic prostszego! Wymień punkty na bilety do Cinema City!

Niezwykłe przeżycia

Uwielbiasz ekstremalne emocje? Ta kategoria nagród jest dla Ciebie! Sprawdź listę naszych partnerów i zaplanuj swoje niezapomniane przygody już teraz!

Nagrody rzeczowe

Jeżeli zbierać punkty, to tylko na coś naprawdę wystrzałowego! Sprawdź katalog naszych nagród rzeczowych i wybierz swój wymarzony gadżet!

Podróże

Jedni lubią zbierać rzeczy, inni kolekcjonują niesamowite wspomnienia. Sprawdź ofertę naszych partnerów i zaplanuj swoją wymarzoną podróż! Świat wrażeń czeka na odkrycie!

Akcje charytatywne

Lubić pomagać innym? My też! Dlatego punkty, które uzbierasz w naszym programie, możesz przeznaczyć na wsparcie dla potrzebujących. Zobacz, jak możesz pomóc!

Doładowania telefonu

Praktyczne nagrody są praktycznie najlepsze. Wykorzystaj swoje punkty na doładowanie telefonu! Sprawdź listę naszych partnerskich sieci!

Zobacz filmDlaczego lubię Priceless Specials? Za darmo dołączyłem do programu 6 miesięcy temu i już mogłem wymienić punkty na 2 bilety do kina!

Marcin, 30 lat

Liczba punktów oszacowana na podstawie średnich miesięcznych wydatków danego segmentu klientów oraz założenia uzyskania dodatkowych 1000 punktów z Ofert dla Ciebie w ciągu 6 miesięcy.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.