Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Czerwony Wieprz

Czerwony Wieprz

10 %

Szczegóły oferty

Aby skorzystać z rabatu w zamówieniu podaj hasło CITI .

Oberża pod Czerwonym Wieprzem” mieści się na rogu ulic Chłodnej i Żelaznej na warszawskiej Woli na parterze pawilonu typu Lipsk gdzie „za socjalizmu” był bar szybkiej obsługi „Magda”. Warto zwrócić uwagę na jadłospis ze zgrabnym apokryfem legendy o działającej na tym miejscu jeszcze od czasów saskich warszawskiej gospodzie, która na początku ubiegłego stulecia byłą ulubionym lokalem lewicowych rewolucjonistów. Przestronne wnętrze oberży rozbrzmiewa dawnymi przebojami, a kuchnia karmi smacznie i obficie. Potrawy typowe dla minionej epoki; starter (czekadełko) to pasztetowa z ogórkiem kiszonym inne zakąski to; Befsztyk tatarski spod lady, Partyjna deska wykwintnych serów, czy kremlowski tatar z łososia ze świeżym ogórkiem i koprem ogrodowym z kwaśną śmietaną.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
Citigold
Citigold Private Client
PremierMiles
Ultime
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Czerwony Wieprz

Żelazna 68

Warszawa