Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Le Braci

Le Braci

10 %
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Le Braci to restauracja z przekąskami, domowej roboty makaronami i daniami z grilla. Zamiast rustykalnego wnętrza zobaczymy designerskie wcielenie Włoch.

W Le Braci proponujemy klasyczną kuchnię włoską w zupełnie nieklasycznym entourage’u.

Odchodzimy od rustykalnych detali.

Pokazujemy Włochy designerskie, młode, oryginalne, potrafiące tradycję interpretować na nowo. Stawiamy na prostą formę i techniczną perfekcję.Le Braci Cucina dołączyła do grona restauracji skupionych w Ferment Group od 15 maja 2021 r.

Prace nad nową restauracją trwały w czasie pełnego lockdown-u i nieraz ogarniało nas zwątpienie, czy wróci jeszcze czas, gdy ludzie będą wychodzić do restauracji i czy jeszcze będzie im to potrzebne. Jednak chęć niesienia ludziom radości, pokazywania im piękna tego świata, a przede wszystkim pokonywania trudności i przekraczania kolejnych barier była zdecydowanie większa.

Jest to prawdziwa włoska restauracja, której sercem jest Le Braci - żar, ogień (wł). Z włoskiej kuchni czerpiemy to, za co ją kochamy - smak, autentyczność, prostotę, najwyższej jakości produkt, tradycje i bezkompromisowość.

Naszym gościom pokażemy Włochy prawdziwe - oparte na poszanowaniu przyrody, zrozumieniu smaku, odwołujące się do wielowiekowej tradycji. Włochy, które doskonale odnalazły się we współczesnym świecie, ale nie ślepo za nim goniąc, raczej wnosząc do niego swoją żywotność, radość i szacunek do jedzenia i picia.

Le Braci jest miejscem cieszenia się drobnymi przyjemnościami, czerpaniem radości z codzienności, do którego zapraszamy całe rodziny. Dzieci mają szczególne miejsce w naszych sercach, a teraz gościć będziemy je również przy stole. Włoskie smaki nie tylko spełnią ich oczekiwania, ale zostaną z nimi aż do czasu dorosłości.

Chcemy pokazać im jak smakuje oliwa, risotto robione w stylu „milanese”, czy ręcznie wyrabiane tortellini.

Otwieramy się wraz z zakończeniem w Polsce lockdownu i niech to będzie dobry znak na najbliższe lata.

Do pracy przy projekcie zaangażowaliśmy ludzi kochających i rozumiejących Włochy. Architekt Kacper Gronkiewicz - wykorzystując włoską zieleń i polską porcelanę z odpadu stworzył - niebanalne, ciepłe wnętrze pełne detali i nieoczywistych skojarzeń.

Grafik Michał Korolec - łącząc Italian Chic i Oldschool stworzył ponadczasowe logo nawiązujące do najlepszej włoskiej szkoły designu.

Head chef Przemysław Samul - tworzy włoskie dania oparte na prostych smakach i opanowanej do perfekcji technice.

General Manager Kamila Dzierżawska - swoją pasją, zaangażowaniem i energią zaraża każdego wokół siebie.

Le Braci to również karta win w całości oparta na włoskich winach. Selekcjonowanych od lat przez jednego na najlepszych włoskich importerów w kraju - Vini e Affini.

Wina wielokrotnie nagradzana, produkowane przez małych, często rodzinnych producentów, którzy nie poddają się modom, a wina robią w zgodzie z sobą i przyrodą. To rzemieślnicy, których pasja przekłada się na każdą wyprodukowaną butelkę.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
Citigold
Citigold Private Client
PremierMiles
Ultime
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid
Sprawdź
  • Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.

PODZIEL SIĘ WYJĄTKOWYMI OFERTAMI Z BLISKIMI.

Poleć kartę kredytową znajomym i zyskaj nawet 300 zł, a znajomy nagrodę na powitanie! RRSO 7,44%. Ważne do 01.03.2022

Sprawdź

Lista lokalizacji

Le BraciGórnośląska 24
Le Braci