Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

MooMoo

MooMoo

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

MooMoo Steak & Wine jest to doskonałe miejsce dla gości, którzy cenią sobie supremację wysokiej jakości składników i doceniają wysiłek wkładany w przygotowanie najwyższej klasy steków.

Klasyczne menu oferuje najlepsze sezonowane steki, tradycyjne polskie podroby w nowoczesnym wydaniu oraz soczyste burgery wołowe.

To eleganckie miejsce czerpie swoją wyjątkowość z wybitnych smaków, wspaniałego doboru win oraz wykwalifikowanego i doświadczonego personelu, który ceni wszelkie potrzeby naszych gości.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

MooMoo

Sienna 9

Kraków

PODZIEL SIĘ WYJĄTKOWYMI OFERTAMI Z BLISKIMI.

Poleć kartę kredytową znajomym i zyskaj nawet 300 zł, a znajomy nagrodę na powitanie! RRSO 7,44%. Ważne do 01.03.2022

Sprawdź