Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Muszla Gdynia

Muszla Gdynia

10 %
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Muszla jest unikalnym połączeniem restauracji, koktajlbaru oraz niezależnej przestrzeni eventowej. Tętniąca życiem restauracja w samym sercu Gdyni powstała w kultowym miejscu przy gdyńskiej muszli koncertowej.

Muszla to nie tylko restauracja, ale przede wszystkim miejsce spotkań. Unikalne usytuowanie restauracji w gmachu starej Muszli Koncertowej pozwala na organizację eventów muzycznych i kulturalnych.

Muszla jest wyjątkową przestrzenią eventową z niepowtarzalnym klimatem, nowoczesnym wnętrzem i ciekawą kuchnią. Organizujemy eventy formalne takie jak szkolenia, prezentacje i konferencje, śniadania biznesowe oraz te mniej formalne takie jak jubileusze, wigilie firmowe itd.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
Citigold
Citigold Private Client
PremierMiles
Ultime
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Muszla Gdynia

Plac Grunwaldzki 1

Gdynia, Trójmiasto