Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

N31

N31

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

N31 restaurant&bar to autorska restauracja mistrza kulinarnego Roberta Sowy.

Podstawą są potrawy kuchni polskiej z międzynarodowymi akcentami, podane w oryginalny sposób.

Najwyższej jakości produkty i niebanalne połączenia smakowe są odzwierciedleniem pasji, z jaką tworzymy nasze dania, a otwarta kuchnia podkreśla nasz bliski kontakt z każdym gościem.

Klimat restauracji tworzą specjalnie zaaranżowane wnętrza, a stare grafiki przedwojennej Warszawy przełamują charakter nowoczesności.

Położenie restauracji w ścisłym centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury są doskonałą wizytówką i zaproszeniem do odwiedzenia naszego przepełnionego smakami miejsca.

Menu restauracji Roberta Sowy oparte jest o najlepsze wysublimowane smaki produktów polskich i kulinarnych hitów świata. Doskonałej jakości jagnięcina, foie grais, polska dziczyzna, w której prym wiodą jeleń i sarna to podstawa mięsnych dań.

Dopełnieniem jest również wyselekcjonowana sezonowana wołowina, steki tomahawk czy hiszpańskie szynki z prosięcia. Podlaski Kumpiak i słonina to przysmaki regionalne, których smak uzupełniają najlepsze nalewki z derenia, pigwy, czy aronii. Świeże ryby i owoce morza od klasycznej grillowanej ośmiornicy po sole Dover, carpaccio ze śledzia Matias, kawior ze srebrzystego jesiotra to nie kwestionowane pozycje nr 1 restauracyjnej karty menu.

Szeroki wybór alkoholi z najciekawszych zakątków świata, wina sprowadzane z najlepszych winnic uzupełniają i podkreślają smak serwowanych potraw na ul. Nowogrodzkiej 31.

Słodkim zwieńczeniem ciekawych dań są wykwintne desery, które nie tylko znakomicie smakują, ale również ciekawie prezentują kunszt cukiernictwa najwyższych lotów.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

N31

NOWOGRODZKA 31

Warszawa

PODZIEL SIĘ WYJĄTKOWYMI OFERTAMI Z BLISKIMI.

Poleć kartę kredytową znajomym i zyskaj nawet 300 zł, a znajomy nagrodę na powitanie! RRSO 7,44%. Ważne do 01.03.2022

Sprawdź