Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Opasły Tom

Opasły Tom

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Opasły Tom – nasza nazwa nawiązuje do dawnej księgarni, w której zaczynaliśmy działalność.

Dziś, w lokalizacji przy Wierzbowej 9, zapraszamy do czytelni obok baru, na drinka i książki.

Oferujemy kuchnię polskę w autorskiej interpretacji. Zapraszamy do współpracy szefów kuchnirezydentów, którzy czerpiąc ze swojego doświadczenia i talentu, prezentują ją w niepowtarzalnej formie.

Menu bazuje na lokalnych, sezonowych produktach, które pochodzą z prowadzonego przez nas Rolniczego Targu w Fortecy. Od wiosny 2021 szefem kuchni jest Tomasz Janiczek, który po raz kolejny przygotowuje menu dla Opasłego Tomu. Byliśmy zachwyceni jego kreacjami w roku 2017 i ciekawiło nas, jak rozwinął swój kunszt po latach. Mamy nadzieję, że tak jak my, doświadczycie Państwo szczególnych wzruszeń, smakując jego kuchni.

Wierzbowa 9, historyczna lokalizacja w pobliżu Opery Teatru Wielkiego, w kamienicy która, przed II wojną światową, przez wiele lat gościła kombinat kulinarny „Oaza”, łączący kabaret, dansing, kawiarnię, cukiernię i wykwintną restaurację.

Na cześć Oazy, autorzy naszych wnętrz, Dominika i Paweł Buck, nazwali tak kameralną salę z widokiem na Teatr. W 2020 roku, Opasły Tom został wybrany przez Wallpaper* Magazine, jedną z pie?ciu najpiękniejszych restauracji świata.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Opasły Tom

Wierzbowa 9

Warszawa

PODZIEL SIĘ WYJĄTKOWYMI OFERTAMI Z BLISKIMI.

Poleć kartę kredytową znajomym i zyskaj nawet 300 zł, a znajomy nagrodę na powitanie! RRSO 7,44%. Ważne do 01.03.2022

Sprawdź