Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Przystań

Przystań

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Restauracja Przystań i Marina to w tygodniu idealne miejsce dla zapracowanych, którzy chcą zjeść smaczne śniadanie, lunch i omówić interesy z partnerem biznesowym. Wieczorem, przy magicznym widoku na oświetlony Uniwersytet Wrocławki można delektować się daniami kuchni Śródziemnomorskiej na spotkaniach z przyjaciółmi czy rodziną. Położenie lokalu w centrum miasta, między dwoma historycznymi mostami Wrocławia, gwarantuje niezapomniane widoki na wrocławskie arcydzieła architektury bezpośrednio od strony rzeki. Miły nastrój zapewnia ciepły wystrój wnętrza, nastrojowa muzyka, serdeczna a zarazem profesjonalna obsługa. Restauracja oferuje także okolicznościowe party boxy na wynos (np. zestawy na spotkanie z przyjaciółmi w plenerze lub na łódce, zestawy świąteczne, zestawy dla dwojga), które można zamawiać w lokalu z odpowiednim wyprzedzeniem.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Przystań

Księcia Witolda 2

Wrocław