Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Niech każda chwila z najbliższymi kręci się wokół pasji!

Zarejestruj kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i odbieraj nagrody za codzienne płatności.

Zaloguj się
jeśli jesteś już
uczestnikiem programu
Zarejestruj się
jeśli jeszcze nie
korzystasz z programu

Odbieraj nawet 8000 punktów za transakcje u partnerów!

Jak skorzystać?

 • Zapłać kartą Mastercard® zarejestrowaną w programie Bezcenne® Chwile za zakupy u partnerów: RTV EURO AGD, Empik, merlin.pl lub iSpot.
 • Wydaj min. 50 zł u jednego partnera i otrzymaj 2000 punktów lub

 • Zapłać kartą na min. 50 zł u każdego z czterech partnerów i odbierz aż 8000 punktów!
 • Wymień punkty na nagrodę – vouchery o wartości nawet 100 zł!
Zarejestruj się
jeśli nie rejestrowałeś
się jeszcze w programie

Jak to działa?

 1. 1
  Weryfikujesz, czy Twoja karta należy do programu i rejestrujesz się.
 2. 2
  Wybierasz nagrodę, która staje się Twoim celem.
 3. 3
  Zbierasz punkty za każdą płatność kartą Mastercard, które przybliżają Cię do Twojego celu.
 4. 4
  Przyspiesz realizacje celu płacąc u partnerów programu i korzystając z ofert specjalnych.
 5. 5
  Realizujesz wybrane cele, odbierasz nagrody i przeżywasz Bezcenne® Chwile!

Realizuj swoje pasje nawet, gdy zostajesz w domu.

Płać za zakupy – też internetowe – kartą Mastercard® zarejestrowaną w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i odbieraj wyjątkowe nagrody np. vouchery na dostawę jedzenia w CookUp, Telepizza i Glovo, 30-dniowy dostęp do Playera, Playstation Plus, Xbox Ultimate czy HBO, vouchery do SlowHop.com, Decathlon, empik.com i wiele innych!

Bądź bliżej swoich pasji bez wychodzenia domu.

Przeżywaj Bezcenne® Chwile

Wybrane oferty

Sprawdź wszystkie oferty w katalogu nagród po zalogowaniu

jeśli jesteś już
zapisany do programu
jeśli nie rejestrowałeś się
jeszcze w programie

Bądź aktywny i przejdź do Strefy Premium

Korzystaj aktywnie ze swojej karty Mastercard i zyskaj dostęp do ekskluzywnych nagród premium. W ten sposób szybciej osiągniesz założone cele i odbierzesz nagrody.


Ciesz się bezpiecznymi zakupami dzięki Programowi Bezcenne® Chwile! Zaloguj się do programu i aktywuj bezpłatne ubezpieczenie zakupów online jeszcze dziś!

Wystarczy, że po zalogowaniu się na swoje konto w programie aktywujesz ubezpieczenie w zakładce Benefity. Ubezpieczenie dotyczy zakupów online w sklepach internetowych zarejestrowanych w Polsce i obejmuje:

 • przedłużoną gwarancję producenta (do kwoty 6000 zł) w zakresie zakupu sprzętu RTV/AGD oraz elektroniki,
 • gwarancję najniższej ceny (do kwoty 2000 zł) czyli zwrot równowartości różnicy między kwotą zapłaconą za dany towar a najniższą ceną identycznego produktu znalezionego w innym sklepie,
 • ochronę od utraty zakupów (do kwoty 6000 zł) w przypadku kradzieży lub zniszczenia towaru w wyniku zalania lub pożaru w miejscu zamieszkania w ciągu 30 dni od zakupu.

Dodatkowo użytkownicy Strefy Premium w programie Bezcenne Chwile mogą skorzystać z ubezpieczenia niewykorzystania biletu na wydarzenia np. mecz czy koncert, z powodu nagłego zachorowania, wypadku drogowego czy opóźnienia w transporcie publicznym.

Ubezpieczenie zakupów online jest dostępne dla posiadaczy kont osobistych Citigold i Citigold Private Client oraz dla kart kredytowych Gold, Platinium, World i World Elite. Aktywując ubezpieczenie podaj numer BIN (6 pierwszych cyfr) jednej z powyższych kart. Ubezpieczenie niewykorzystania biletów jest dostępne dla wszystkich użytkowników Programu Bezcenne Chwile, którzy są w Strefie Premium.


Nasi partnerzy

Każda transakcja kartą Citi Mastercard przybliża Cię do osiągnięcia wybranego celu, ale kupując u partnerów programu dużo szybciej zbierasz punkty i obierasz nagrody.

Masz pytania?

Sprawdź odpowiedzi w FAQ
Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

FAQ
Sprawdź szczegóły w Regulaminie oferty dostępnym tutaj. Oferta ważna do 31.05.2021, dla obecnych i nowych uczestników programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Promocja dotyczy transakcji kartą zarejestrowaną w programie u minimum dwóch różnych partnerów na łączną kwotę co najmniej 100 złotych. Lista partnerów, którzy biorą udział w promocji dostępna w Regulaminie.
Ochrona ubezpieczeniowa jest oferowana w oparciu o umowę ubezpieczenia grupowego zawartą przez Mastercard z firmą ubezpieczeniową Inter Partner Assistance S.A. z siedzibą w Brukseli, prowadzącą działalność w Polsce poprzez Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa). Dostępność oferty może zostać ograniczona czasowo. O jej zakończeniu poinformujemy na stronie bezcennechwile.pl. Nie będzie to miało wpływu na udzieloną już ochronę ubezpieczeniową na rzecz ubezpieczonych.
Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.
Karty Citi Handlowy Mastercard uprawnione do rejestracji w programie: Citi Simplicity, Citibank World Mastercard, PremierMiles, Ultime, Citigold Private Client, Citigold, Citi Priority, Citikonto, Karta kredytowa Gold, Silver, Platinum, Business Debit, Business Prepaid