CITI SIMPLICITY

400 zł na zakupy w sklepach
Biedronka

z naszą kartą kredytową

Złóż wniosek online!

10,47% (RRSO)

Simplicity Card

Jak możesz odebrać 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka ?1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową.
Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych (np. Wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące oraz zdjęcie dokumentu tożsamości obie strony).2. ZALOGUJ SIĘ

Po otrzymaniu karty zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.3. PŁAĆ KARTĄ

Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 2000 zł. Nagrodę w postaci e-kodu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji.

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Oferta dla nowych posiadaczy Kart Kredytowych Citibank ważna do 03.10.2019

Aplikuj teraz online!

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Oferta może powtarzać się w przyszłości. 


Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.