KARTA KREDYTOWA CITIBANK-BP MOTOKARTA

Sprawdź, jak odebrać nawet 240 zł rocznie zwrotu za paliwo.

RRSO 7,44%

Aplikuj teraz
karta kredytowa citi ze zwrotem za paliwo tańsze tankowanie

Jak odebrać nagrodę 240 PLN rocznie w 3 prostych krokach:

wniosek o citi moto kartę kredytową BP

1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Zostaw dane kontaktowe – oddzwonimy i wypełnimy wniosek razem.

płać paliwową kartą kredytową citibank

2. PŁAĆ KARTĄ

W każdym cyklu rozliczeniowym dokonuj kartą transakcje o łącznej wartości co najmniej 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP).

nagroda 20 zł za zakup paliwa na stacji benzynowej

3. ODBIERZ NAGRODĘ

W każdym cyklu odbieraj w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online zwrot wydatów w wysokości 20 zł na Twoją Kartę.


Wraz z podpisaniem Umowy o Kartę Kredytową Citibank-BP MOTOKARTA dołączasz do Programu PAYBACK. Warunki Uczestnictwa w Programie PAYBACK znajdują się na stronie www.payback.pl


Oferta dla nowych Klientów, ważna do 31.01.2021 r.

JAKIE KORZYŚCI DAJE KARTA PALIWOWA CITIBANK-BP?

Wydając co miesiąc na zakupy minimum 500 zł, z czego 250 zł na stacjach benzynowych BP, otrzymasz co miesiąc zwrot 20 zł na swoją kartę.
Z Kartą benzynową tańsze tankowanie? Korzystając z oferty, możesz tankować samochód jednocześnie oszczędzając na paliwo!
Z kartą Citibank-BP Motokarta możesz zyskać nawet 240 zł w ciągu roku.promocyjna paliwowa karta kredytowa BP Citibank


Zobacz, jakie możliwości daje Motokarta!


BP logo sieć stacji paliw

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.


Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Oferta dla nowych Klientów ważna do 31.01.2021 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości.

Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

Bankuj bezpiecznie! Wszystkie formalności bez wychodzenia z domu.