Rewolucja Nowe CitiKonto Rewolucja Nowe CitiKonto

Nowa odsłona CitiKonta


Wyjątkowe konto osobiste z ofertą walutową.
Nawet 150 zł na powitanie.

Otwórz konto online
Rewolucja Nowe CitiKonto Rewolucja Nowe CitiKonto

Nowa odsłona CitiKonta

Wyjątkowe konto osobiste z ofertą walutową.
Nawet 150 zł na powitanie.

Otwórz konto online

Codzienna bankowość za

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za wypłaty z bankomatów Citi

0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową

0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu

0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile

Wyróżnienia branżowe dla CitiKonto

Wyróżnienia
Wyróżnienia
Wyróżnienia
Wyróżnienia

Wyróżnienia branżowe dla CitiKonto

Kotylion05
Kotylion05
Kotylion05
ranking_money_white

Korzystne kursy walut

Korzystaj z atrakcyjnych kursów wymiany walut dla posiadaczy CitiKonta!


ranking_money_white Pamiętaj, że najwięcej zyskasz, wymieniając waluty od poniedziałku do piątku.

Kursy Online

ranking_money_white

Pamiętaj, że najwięcej zyskasz, wymieniając waluty od poniedziałku do piątku.

EUR

Kupno

Sprzedaż

EUR
Kupno Sprzedaż

USD

Kupno

Sprzedaż

USD
Kupno Sprzedaż

GBP

Kupno

Sprzedaż

GBP
Kupno Sprzedaż

CHF

Kupno

Sprzedaż

CHF
Kupno Sprzedaż

Podczas odświeżania strony w celu dokonania transakcji wymiany walut, kurs wymiany może ulec zmianie zgodnie z ostatnimi wahaniami na rynku walutowym.

Kursy dla transakcji na kwotę min. 1 USD (lub jej równowartości w innej walucie) zmieniamy na bieżąco zgodnie z aktualnymi kursami rynkowymi (od niedzieli od godziny 23.00 do piątku do godziny 23.00, przez całą dobę, wyłączeniem dni świątecznych).

prezent inpost prezent inpost

Oferta limitowana, obowiązuje od od 19 lutego 2021 r. do 20 marca 2021 r. Szczegółowe warunki otrzymania benefitów określonych w ofercie specjalnej dla nowych Klientów Banku zawarte są w Regulaminie „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja V”.

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikacje biometryczna, w przypadku wyboru kuriera - oferta promocyjna nie obowiązuje.

Otwórz konto online - po prostu...Otwórz konto online

Proces jest dostępny dla osób posiadających numer PESEL
Konto Osobiste CitiKonto to rachunek płatniczy prowadzony w PLN.

Otwórz konto w oddziale Smart

1

Kliknij przycisk “Otwórz konto online” poniżej i wypełnij wniosek.

2

Odbierz SMS z linkiem i postępuj zgodnie z instrukcjami na telefoni

3

Zrób zdjęcie dowodu osobistego i selfie. Dzięki temu potwierdzimyTwoją tożsamość

4

Zatwierdź umowę za pomocą kodu SMS i gotowe!


Otwórz konto online

Proces jest dostępny dla osób posiadających numer PESEL
Konto Osobiste CitiKonto to rachunek płatniczy prowadzony w PLN.


Dodatkowe korzyści z CitiKontem

Wymieniaj waluty
w Citi Kantor

Twoje miejsce do wymiany walut. Wymieniaj waluty szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych. Otrzymuj powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts). Kupno i sprzedaż po wskazanym kursie (usługa Order Watch).

Zarządzaj finansami
w Citi Mobile®

Zarządzaj finansami łatwiej, szybciej i bezpieczniej w telefonie.
Staramy się dostarczyć Ci jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z aplikacji Citi Mobile. W nowej wersji, oprócz odświeżonego wyglądu zyskujesz również wygodny dostęp do transakcji i wyciągów, dzięki czemu bankowanie w telefonie jest jeszcze szybsze.

Płać telefonem lub zegarkiem

Zostaw portfel w domu i płać wygodnie i bezpiecznie tym, co masz zawsze pod ręką: telefonem lub zegarkiem. Wystarczy, że dodasz swoją kartę debetową lub kredytową Citi Handlowy Mastercard® do Apple Wallet/Google Pay.

Rób zakupy na całym świecie z Citi Global Wallet

Płacisz kartą debetową za zakupy w sklepach internetowych na całym świecie bez kosztów przewalutowania? Teraz Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.

Zyskaj rabaty i odbieraj nagrody w Citi Specials

Oszczędzaj nawet do 50% na zakupach dzięki rozmaitym rabatom u ponad 300 naszych partnerów, m.in. Frisco, Clinique i inne. Płacąc kartą Mastercard zbierasz dodatkowo punkty, które łatwo wymienisz na wyjątkowe przeżycia i nagrody, m.in. vouchery do Decathlon, HBO GO.


Dodatkowe korzyści z CitiKontem


  • Twoje miejsce do wymiany walut. Wymieniaj waluty szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych. Otrzymuj powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts). Kupno i sprzedaż po wskazanym kursie (usługa Order Watch). Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, If Done, Occ.

  • Zarządzaj finansami łatwiej, szybciej i bezpieczniej w telefonie.
    Staramy się dostarczyć Ci jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z aplikacji Citi Mobile. W nowej wersji, oprócz odświeżonego wyglądu zyskujesz również wygodny dostęp do transakcji i wyciągów, dzięki czemu bankowanie w telefonie jest jeszcze szybsze.

  • Płacisz kartą debetową za zakupy w sklepach internetowych na całym świecie bez kosztów przewalutowania? Teraz Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji. Jeśli płacisz w walucie innej niż waluty, w których posiadasz konta walutowe, rekomendujemy podpięcie Twojej karty debetowej do konta walutowego w EUR.

  • Zostaw portfel w domu i płać wygodnie i bezpiecznie tym, co masz zawsze pod ręką: telefonem lub zegarkiem. Wystarczy, że dodasz swoją kartę debetową lub kredytową Citi Handlowy Mastercard® do Apple Wallet/Google Pay.

  • Oszczędzasz na zakupach dzięki rozmaitym rabatom u ponad 300 naszych partnerów, m.in. Frisco, Clinique, Lux Med i inne. Niektóre z nich sięgają nawet do 50%! A z Programem restauracyjny w ponad 100 restauracjach zjesz ze zniżką do 20%. Płacąc kartą Mastercard zbierasz dodatkowo punkty, które łatwo wymienisz na wyjątkowe przeżycia i nagrody, m.in. vouchery do Decathlon, HBO GO, Glovo czy Playstation.

Zacznij korzystać z wyjątkowej oferty walutowej już teraz!

Otwórz konto online

Ważne informacje


Bank Handlowy S.A. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja V” jest dostępna dla 5000 pierwszych Klientów, którzy do 20.03.2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja V” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki.
Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

1 miejsce w rankingu „darmowych kont bankowych” money.pl z dnia 28.10.2020 r. ; 1 miejsce w rankingu finanse rankomat.pl z dnia 26.10.2020 r.; 1 miejsce w rankingu ebroker.pl z dnia 02.11.2020 r.; 1 miejsce w rankingu bankier.pl z dnia 16.11.2020 r.


Dokumenty

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.