Zmień swój dom z pożyczką gotówkową i kartą upominkową IKEA!

Karta upominkowa IKEA

Za pożyczone min. 10,000 zł otrzymasz od nas w prezencie kartę upominkową o wartości 500 zł do zrealizowania w sklepach IKEA.

Gotówka na dowolny cel

Remont, samochód, wakacje, konsolidacja zobowiązań...
Ty decydujesz na jaki cel przeznaczysz przyznane środki

Wysoka kwota i długi okres kredytowania

Pożyczka nawet na 150,000 zł, na okres nawet do 10 lat

Przyjazny proces

Decyzję kredytową otrzymasz nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku, a umowę zawrzemy telefonicznie lub wyślemy kuriera

Minimum formalności

Po prostu prześlij mailem skan PIT lub 3-miesięczny wyciąg z konta, na które wpływa wynagrodzenie

Elastyczne warunki cenowe

Oprocentowanie nawet od 5,99% (RRSO: 9,32%)

DokumentyReprezentatywny przykład dla pożyczki gotówkowej:

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Wyliczenie kalkulatora mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Citi Handlowy, Citibank oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.