Citi Handlowy - Inwestowanie

Rozmowa, która może zmienić Twoją przyszłość

W naszym banku wierzymy, że najlepszym sposobem, żeby poznać i zrozumieć finansowe potrzeby Klientów, jest osobista i szczera rozmowa. Dla nas każdy inwestor jest wyjątkowy. W 4-etapowym procesie konsultacji dobieramy rozwiązania pozwalające określić i zrealizować Twoje indywidualne strategie inwestycyjne. Na każdym etapie procesu Twój Osobisty Opiekun wspierany jest przez zespół specjalistów inwestycyjnych, dzięki czemu otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej

Analizy rynkowe

Specjaliści z Biura Doradztwa Inwestycyjnego oraz Biura Analiz Rynkowych i Finansowych przygotowują materiały, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości rynków finansowych. Prezentują ocenę najważniejszych wydarzeń rynkowych zarówno w Polsce jak i zagranicą, a także oczekiwania odnośnie rozwoju sytuacji.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania inwestycyjne

Jako globalny bank zapewniamy Państwu możliwość skorzystania z kompleksowej oferty inwestycyjnej i ubezpieczeniowej, w różnych walutach i na różnych rynkach. Poznaj kompleksową ofertę rozwiązań inwestycyjnych.

Dowiedz się więcej
Doradztwo Inwestycyjne

Usługa zapewnia profesjonalne wsparcie w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Klienci Citigold

Klienci Citigold maja możliwość otrzymania analizy sytuacji rynkowej oraz instrumentów finansowych i otrzymać rekomendacje inwestycyjną, która uwzględni cele, skłonność do podejmowania ryzyka oraz obecną sytuację rynkową. W procesie tworzenia oraz obsługi portfela inwestycyjnego, Klienci Citigold mogą skorzystać z starannie wyselekcjonowanych funduszy inwestycyjnych.

Dowiedz się więcej

Klient Citigold Private Client

Klient Citigold Private Client ma możliwość zweryfikowania lub zbudowania portfela inwestycyjnego, dopasowanego do własnych potrzeb i planów finansowych, przy uwzględnieniu akceptowalnego poziomu ryzyka. W procesie tworzenia oraz obsługi portfela inwestycyjnego, Klienci mogą skorzystać z:

  • Doradztwa inwestycyjnego w zakresie akcji zagranicznych,
  • Doradztwa inwestycyjnego w zakresie funduszy inwestycyjnych.
Dowiedz się więcej

Usługi maklerskie

We współpracy z Domem Maklerskim Banku Handlowego S.A w oferujemy usługi maklerskie w zakresie przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub zbycia papierów wartościowych.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.