Citi Handlowy - Inwestowanie - Usługi Maklerskie

Otwarcie rachunku inwestycyjnego

W licznych Punktach Przyjmowania Zleceń, zlokalizowanych w naszych oddziałach, dajemy Ci możliwość otwarcia rachunku inwestycyjnego w DMBH i jego obsługi w zakresie składania zleceń nabycia lub zbycia papierów wartościowych. Do Twojej dyspozycji jest również serwis telefoniczny CitiPhone oraz serwis internetowy DMBH.

Automatyczne zasilanie rachunku

Możesz automatycznie zasilać rachunek inwestycyjny z konta osobistego oraz automatycznie przelewać nadwyżki środków z rachunku inwestycyjnego na konto osobiste. Dzięki temu składasz zlecenia nabycia papierów wartościowych z wykorzystaniem funduszy znajdujących się na koncie osobistym w naszym banku.

Obsługa przez Internet

Rachunkiem inwestycyjnym w DMBH możesz zarządzać przez serwis internetowy e-Promak+, dzięki któremu:

masz dostęp do notowań giełdowych online,
możesz składać zlecenia na GPW i BondSpot oraz śledzić proces ich realizacji,
masz dostęp do informacji o stanie rachunku inwestycyjnego, posiadanych walorach wraz z wyceną, transakcjach giełdowych oraz pełnej historii rachunku,
możesz tworzyć wykresy notowań giełdowych oraz wykonywać zaawansowane analizy techniczne w trybie online.

Citi Handlowy został wpisany do rejestru agentów firm inwestycyjnych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego i działa jako agent firmy inwestycyjnej - DMBH.

Citi Handlowy prowadzi działalność maklerską w zakresie przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub zbycia papierów wartościowych na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego udzielonego decyzją DFL/4040/18/I/11/1/2007/26 z dnia 13 listopada 2007 roku.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.