Concierge serwis

Concierge

Posiadacze karty Citibank World Elite MasterCard Ultime mogą korzystać z usług organizacyjno-rezerwacyjnych. Aby skorzystać z Concierge wystarczy telefon do CitiPhone. Rozmowa zostanie przełączona do Serwisu Concierge kart World Elite MasterCard, który przejmie szczegóły zamówienia oraz poinformuje o koszcie jego realizacji. Koszt zamówionego towaru lub usługi obciąża rachunek karty Ultime.

Priority Pass

Priority Pass

Priority Pass jest największym na świecie programem oferującym swoim członkom dostęp do ponad 1 000 salonów Executive Lounge na lotniskach w ponad 100 krajach i ponad 325 portach lotniczych, niezależnie od linii lotniczych obsługujących przelot czy klasy biletu. Karta członkowska Priority Pass jest okazywana przy wejściu do salonu Executive Lounge, gdzie jej posiadacz oraz osoby przez niego zaproszone mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do prasy codziennej i czasopism, telewizji, zimnych i ciepłych napojów oraz udogodnień biznesowych. Posiadacz karty głównej może korzystać z salonów bez ograniczeń. Koszt wizyty osoby towarzyszącej opisany jest w Tabeli Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank.

Lista saloników

Pakiet ubezpieczeń

Każdy posiadacz karty Ultime jest objęty nieodpłatnie pakietem następujących ubezpieczeń:

A La Carte

A La Carte

Smakoszom i częstym gościom restauracji polecamy nasz program A La Carte, który uprawnia do atrakcyjnych zniżek oraz wyjątkowej obsługi w wybranych restauracjach na terenie całej Polski.

Więcej
Assistance

Assistance

Wsparcie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń zapewnia posiadaczom Karty Ultime usługa Assistance. W sytuacji awaryjnej wystarczy zadzwonić do CitiPhone. Doradca przełączy Państwa do operatora usługi assistance dla kart World Elite MasterCard, gdzie zostanie udzielona fachowa pomoc oraz odpowiednia informacja. Usługi Assistance obejmują m.in.:

  • Assistance w podróży
  • Pomoc medyczną
  • Pomoc prawną

Program rabatowy

Oferujemy największy w Polsce Program Rabatowy dla kart kredytowych, który gwarantuje zniżki i rabaty w ponad 4800 punktach handlowych i usługowych w Polsce.

Dowiedz się więcej
Codzienne finanse
Google Pay

Teraz wystarczy Ci już tylko telefon.

Dodaj kartę Citi Handlowy Mastercard® do aplikacji Google Pay w telefonie i płać nim:

  • zbliżeniowo - wszędzie tam, gdzie płacisz tak swoją kartą
  • online, gdy dostępna jest opcja „Zapłać Google Pay”.
Więcej

Dokumenty

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Citibank World Elite MasterCard Ultime:

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.