Citi Priority

Konto bez granic

Dzięki globalnej obecności Citi dla naszych Klientów bankowość przestaje mieć granice.

Bezpłatne Konta walutowe

W ramach konta osobistego możesz otworzyć konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Prowadzenie rachunku płatniczego konta walutowego w EUR, GBP, USD, CHF jest bezpłatne. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online.

Wypłaty gotówki za granicą bez prowizji

Za wypłatę środków z dowolnego bankomatu na świecie Citi Handlowy nie pobierze prowizji. To duża wygoda – nie trzeba szukać bankomatu Citi ani martwić się o dodatkowe koszty. Pamiętaj jednak, że operatorzy bankomatów mogą naliczać prowizje niezależnie od banku – dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na komunikaty wyświetlane na ekranie bankomatu podczas wypłacania.

Brak kosztów przewalutowania

Przebywając za granicą możesz płacić za zakupy i wypłacać gotówkę bez kosztów przewalutowania - wystarczy podłączyć kartę do rachunku walutowego w EUR, USD lub GBP.

Awaryjna Wypłata gotówki za granicą

Jeśli podczas wyjazdu stracisz gotówkę i karty płatnicze w dowolnym oddziale Citi możesz wypłacić gotówkę z Twojego konta.

Aby nie płacić za prowadzenie rachunku płatniczego wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),

lub

zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.