Citi Handlowy - Citigold - Inwestowanie
Doradztwo Inwestycyjne

Profesjonalne wsparcie w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych

Unikalna na rynku oferta umożliwia zweryfikowanie, zbudowanie portfela inwestycyjnego w oparciu o doradztwo na rynkach akcji zagranicznych i funduszach inwestycyjnych.

Dowiedz się więcej

Przegląd portfela

W naszym banku wierzymy, że najlepszym sposobem, żeby poznać i zrozumieć finansowe potrzeby Klientów, jest osobista i szczera rozmowa. Dla nas każdy inwestor jest wyjątkowy. W 4-etapowym procesie konsultacji dobieramy rozwiązania pozwalające określić i zrealizować Twoje indywidualne strategie inwestycyjne. Na każdym etapie procesu Twój Osobisty Opiekun wspierany jest przez zespół specjalistów inwestycyjnych, dzięki czemu otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej
Usługi maklerskie

Możliwość samodzielnego zarządzania kapitałem

W ramach serwisu Indywidualnej Obsługi Maklerskiej Klienci Citigold mają dostęp do kompleksowej oferty produktów i usług rynku kapitałowego.

Dowiedz się więcej
Analizy rynkowe

Rynki finansowe okiem specjalistów

Dedykowane raporty i analizy, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości rynków finansowych, prezentują ocenę najważniejszych wydarzeń rynkowych zarówno w Polsce jak i zagranicą, a także oczekiwania odnośnie rozwoju sytuacji.

Dowiedz się więcej
Produkty inwestycyjne

Nowoczesne rozwiązania umożliwiające realizację planów finansowych

Jako globalny bank zapewniamy możliwość skorzystania z kompleksowej oferty inwestycyjnej w różnych walutach i na różnych rynkach.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.