Przypominamy, iż z dniem 13 stycznia 2018 r. weszła w życie ustawa STIR. Ustawa STIR przewiduje, że od 30 kwietnia 2018r. Szef KAS może wydać postanowienie o blokadzie rachunku podmiotu kwalifikowanego na okres nie dłuższy niż 72 godziny.Więcej szczegółów na stronie https://online.citibank.pl/dokumenty.html w sekcji Klienci Firmowi.

Nowe rozwiązania w Citibank Online

Dyspozycje zmian Online

Od dziś możesz składać online dyspozycję zmian dotyczące:

  • Otwarcia i zamknięcia rachunku pomocniczego
  • Przystąpienia, zmiany lub rezygnacji z Pakietu Medycznego LUX MED
  • Zmiany pakietu lub typu konta
  • Zmiany formy i częstotliwości wyciągów
  • Zamówienia kopii wyciągów
  • Połączenia konta osobistego z firmowym – wyłącznie dla indywidualnej działalności gospodarczej

Złóż dyspozycje w Citibank Online
Rozwiązania dla Twojej firmy

Pakiety rozwiązań

Rozwiązania dla Twojej firmy

Skorzystaj z pakietu rozwiązań dopasowanych do typu twojej działalności. Niezależnie od tego w jakiej branży prosperujesz, możesz realizować swoje cele wykorzystując modelowe rozwiązania.

Dowiedz się więcej
Rachunek firmowy

Rachunki

Rachunek firmowy

Rachunek firmowy jest niezbędnym elementem zarzadzania finansami firmy, umożliwia proste i szybkie dokonywanie rozliczeń zarówno z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi. Zapoznaj się z różnorodną ofertą i wybierz produkt odpowiedni dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.