Ekskluzywne zakupy z kontem Citigold!

Sprawdź, jak otrzymać z nowym kontem Citigold voucher o wartości 2 500 zł do Moliera 2 i otworzyć promocyjna lokatę

Krok 1

Otwórz konto Citigold i podpisz Regulamin Oferty „Moliera 2 i lokata na powitanie w Citigold”.

Krok 2

Wpłać i utrzymaj średniomiesięczne saldo na poziomie 300 000 zł dla konta Citigold przez 3 m-ce po otwarciu konta i zaloguj się przynajmniej jeden raz do Citibank Online.

Krok 3

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz voucher na 2 500 zł do wykorzystania w salonie Moliera 2 oraz będziesz mógł otworzyć promocyjną lokatę.

Krok 4

Jeśli chcesz otrzymać voucher o wartości 7 000 zł, otwórz konto Citigold Private Client, podpisz Regulamin Oferty, wpłać i utrzymaj średniomiesięczne saldo min. 3 000 000 zł przez 3 m-ce po otwarciu konta i zaloguj się przynajmniej jeden raz do Citibank Online.

Dokumenty

Ważne informacje:

„Moliera 2 i lokata na powitanie w Citigold” dostępna dla pierwszych 60 Klientów, którzy w okresie od 1 marca 2018 r. do 30 czerwca 2018 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Citigold lub Citigold Private Client, uzyskają saldo dzienne na poziomie co najmniej 300 000 zł dla konta Citigold lub 3 000 000 zł dla konta Citigold Private Client najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, podpiszą regulamin oferty w ciągu 10 dni od otwarcia Konta. Oprocentowanie Lokaty podane w skali roku. Z Oferty wyłączone są m. in. osoby, które po 30.06.2016 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy oraz osoby, będące w Banku Współwłaścicielami/Pełnomocnikami do konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie Oferty. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły oferty, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w regulaminie w oddziałach Banku i na stronie www.citigold.pl. Oferta „Moliera 2 i lokata na powitanie w Citigold” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta oraz Lokat. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.