Wirtualne Seminarium na temat:

W ramach współpracy Państwa Firmy z Bankiem Citi Handlowy zapraszamy pracowników
do wzięcia udziału w Wirtualnym Seminarium na temat:

Perspektywy rynkowe i ekonomiczne w 2023 r.

Seminarium odbędzie się:

Czwartek
26 stycznia
godz. 20:15
Zapisz się

Zapisy na Seminarium są dostępne tylko do środy, 25 stycznia, do godz. 16.00.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Podczas webinarium eksperci omówią:

  • zmiany makroekonomiczne na kluczowych rynkach,
  • założenia polityki monetarnej Banków Centralnych,
  • wpływ restrykcyjnej polityki Banków Centralnych na prawdopodobieństwo recesji,
  • perspektywy inflacji globalnie oraz w Polsce,
  • sytuacja rynkowa - perspektywy rynku akcyjnego, obligacji oraz surowców.

Eksperci biorący udział w tym Webinarium:

W dniu 26 stycznia br. przed rozpoczęciem Wirtualnego Seminarium, otrzymasz e-mail z hasłem dostępu do transmisji live.
Do strony z transmisją przejdziesz klikając w link na górze tej strony.

Streaming odbędzie się na platformie YouTube. Podczas Seminarium będzie możliwość zadawania pytań.


Zgłoś swój udział:

Wybrane produkty

Poprzednie Webinaria

Jak zacząć inwestować? Co ma wpływ na inwestycje?
Tego dowiesz się z naszych dotychczasowych seminariów!

Ważne informacje

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Oferta „W Nowym Roku oszczędzaj z CitiKontem” jest dostępna dla 1500 pierwszych Klientów, którzy do 31.01.2023 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty.

Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 31.12.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy.

Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty.

Oferta „ W Nowym Roku oszczędzaj z CitiKontem” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta „ Odbierz telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity” jest ważna do 09.02.2023 lub do wyczerpania puli 450 zawartych umów o kartę płatniczą - główną Kartę Kredytową Citibank Citi Simplicity, które zostaną zawarte w ramach Oferty na warunkach określonych niniejszym Regulaminem. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Nie łączy się z innymi ofertami, z wyłączeniem ofert polegających na polecaniu produktów Banku.

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Szczegółowe informacje na temat programu Mastercard® Bezcenne® Chwile dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials.

Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Polecony może otrzymać nagrody po spełnieniu warunków wybranej przez siebie oferty specjalnej z Kartą Kredytową Citi Handlowy.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08/09/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Oferty na stronie Banku. Oferta „Lokata na nowe środki w Citi Handlowy” dostępna jest wyłącznie w oddziałach stacjonarnych. Lista oddziałów dostępna jest na stronie banku.

Konta Osobiste Citigold i Citgold Private Client to rachunki płatnicze.

Oferta obowiązuje do 28.02.2023 r. i jest skierowana do Klientów, którzy na rachunkach oferowanych przez Bank utrzymują saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 tys. zł.

Szczegółowe warunki otrzymania nagród w ofercie specjalnej dla nowych Klientów zawarte są w Regulaminie oferty „Citigold 8” oraz w Tabeli Opłat i Prowizji dostępnych na stronie internetowej Banku. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego."

Najwyższa ocena w ratingu bankowości prywatnej Forbes 2020 z dnia 27.02.2020 r. (źródło: www.forbes.pl). Najlepsza oferta bankowości prywatnej w Polsce w Private Banking and Wealth Management Survey 2020 z dnia 06.02.2020 r. (źródło: www.euromoney.com).

Usługa Executive Lounge jest dostępna na największych lotniskach w Polsce (w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach). Usługa jest dostępna z kartą Citigold Lounge Pass - jej posiadacz może w danym miesiącu skorzystać z 2 bezpłatnych wejść do saloniku (2 wejścia posiadacza karty lub jedno wejście posiadacza karty z jedną osobą towarzyszącą). Kolejne wejścia oraz wejścia Klientów, których saldo jest niższe od wymaganego, są płatne zgodnie z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji. Karta przysługuje Klientom, którzy posiadają konto Citigold lub Citigold Private Client, na którym jest utrzymywane średnio miesięczne saldo minimum 300 000 zł i Klientowi nie została wydana karta debetowa World Elite™ Debit Mastercard®.

Przyznanie oraz wysokość kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej klienta.

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Materiał ma charakter orientacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oferta dla nowych Klientów. Oprocentowanie 9,99%.

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,06%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 40 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 53 792,33 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt pożyczki 13 792,33 zł (w tym: prowizja 2 200,00 zł, odsetki 11 592,33 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 896,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 928,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16 Listopada 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Oferta „Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile” jest ważna do 30.06.2023 lub do wyczerpania puli 3000 umów zawartych o kartę płatniczą - główną Kartę Kredytową Citibank Citi Simplicity, które zostaną zawarte w ramach Oferty na warunkach określonych niniejszym Regulaminem. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegółowe informacje na temat programu Mastercard® Bezcenne® Chwile dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Polecony może otrzymać nagrody po spełnieniu warunków wybranej przez siebie oferty specjalnej z Kartą Kredytową Citi Handlowy.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08/09/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Materiał ma charakter orientacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Oferty mogą zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości.

Osoby o statusie bezrobotny zapraszamy do złożenia konta w jednym z oddziałów Banku.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Kont Osobistych typu Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na stronie internetowej Banku.

Szczegółowe informacje na temat programu Mastercard® Bezcenne® Chwile dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials.

Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.



Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.
Oglądaj webinarium (live) już 26 stycznia 2023r. o 20:15
Oglądaj webinarium (live) już 26 stycznia 2023r. o 20:15