polecenie konta

Więcej dobrego w zasięgu ręki!

Polecaj konto osobiste znajomym i odbierz nagrodę! Od 100 zł do 6 000 zł za skuteczne polecenie.Polecaj konto już dziś

Wpisz swoje dane, aby wygenerować swój unikalny link polecający.

Wpisz numer telefonu, który jest zarejestrowany w systemie Banku

Dziękujemy!​

Twój indywidualny link to:​

Prześlij go do swojego znajomego.

Sięgnij po nagrodę - to proste!​

To tylko 3 kroki, aby zyskać od 100 zł do 6000 zł.

 • 1
  krok

  Wypełnij formularz polecenia, a wygenerowany link przekaż znajomemu.

 • 2
  krok

  Nasz Doradca oddzwoni do Twojego znajomego i pomoże w otwarciu konta.

 • 3
  krok

  Twój znajomy spełnił warunki? Teraz oboje otrzymacie nagrody!

Zobacz, ile możecie zyskać
– Ty i Twój znajomy! ​

Konto możesz polecić nawet 10 osobom!

Nagroda dla Ciebie
za polecenie konta
100 zł 1000 zł 6000 zł
Nagroda dla Twojego znajomego​
za skorzystanie z polecenia
50 zł 500 zł 2000 zł
Nagroda dla znajomego​
za otwarcie konta
300 zł Lokata 7,8% Lokata 7,8%
Ważne informacje​

Oferta „Polecam konta Citi” trwa do 31 marca 2023 r. lub do wyczerpania puli 500 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu Citigold lub Konta Osobistego typu Citigold Private Client lub wyczerpania puli 1500 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu CitiKonto.

Zgodnie z Regulaminem Oferty Specjalnej „Polecam Konta Citi” Klient Polecający otrzyma Nagrodę, jeżeli w Okresie Obowiązywania Oferty przystąpi do Oferty, przekaże Poleconemu unikalny adres URL Oferty, tzn. link wygenerowany przez Polecającego na tej stronie lub w aplikacji Citi Mobile oraz spełnione przez Poleconego zostaną wszystkie warunki oferty niezbędne do uzyskania przez Poleconego Nagrody powitalnej.

Z Oferty wyłączeni są m.in. Poleceni, którzy po dniu 1 września 2019 r. byli Posiadaczami/Współposiadaczami do Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego w Banku. Pełna lista wykluczeń znajduje się w Regulaminie Oferty.

Bank Handlowy S.A. Oferta „Do 300 zł z CitiKontem” jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 30.11.2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 31.12.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Nagroda 5 jest dostępna dla 1000 pierwszych Klientów, którzy spełnią warunki oferty. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „Do 300 zł z CitiKontem” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta „Citigold 7.8” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 7 stycznia 2023 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty, dostępnym na stronie internetowej Banku. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe.

Konto osobiste CitiKonto, Citigold i Citigold Private Client to rachunek płatniczy.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego typu Citigold są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Dokumenty do pobrania