EN

KARTA KREDYTOWA CITI SIMPLICITY

Masz jeden nieodebrany telefon!

Oferta dla nowych klientów karty kredytowej Citibank, ważna do wyczerpania puli 250 umów albo do 18.06.2024

Odbierz Samsunga Galaxy A15 i do 300 zł w e-voucherach w programie Bezcenne® Chwile

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową

  Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

 2. Aktywuj kartę online

  Aktywuj kartę kredytową za pomocą serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile lub bankowości elektronicznej Citibank® Online.

 3. Zarejestruj się w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile

  Nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę zarejestruj się w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.

 4. Odbierz telefon!

  Smartfon Samsung Galaxy A15 LTE 4/128GB otrzymasz, jeżeli w 1, 2 i 3 miesiącu po zawarciu Umowy dokonasz w każdym z miesięcy minimum 10 transakcji o łącznej wartości co najmniej 1000 zł.

 5. Zgarnij do 300 zł w programie Bezcenne® Chwile

  Aby otrzymać 24 000 punktów o łącznej wartości 300 zł w programie Bezcenne® Chwile należy:

  • w 4, 5 i 6 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, w każdym ze wskazanych miesięcy dokonać transakcji na łączną kwotę minimum 200 zł. Po spełnieniu warunków otrzymasz 8 000 punktów, które odpowiadają wartości 100 zł.
  • w 7, 8, 9, 10, 11 i 12 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, w każdym ze wskazanych miesięcy dokonać transakcji na łączną kwotę minimum 200 zł. Po spełnieniu warunków otrzymasz 16 000 punktów, które odpowiadają wartości 200 zł.Jak działa program Mastercard® Bezcenne® Chwile?​

 • Zarejestruj kartę Mastercard® w programie Bezcenne® Chwile

 • Płać kartą Mastercard® i zbieraj punkty.

 • Wymieniaj punkty na nagrody.

Z naszą kartą kredytową zyskujesz nie tylko na start:​

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty

  Opłata roczna za wydanie i obsługę Karty wynosi 0 zł przez okres 12 miesięcy od zawarcia Umowy o Kartę. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

 • Wygodny kredyt do 56 dni

  Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych. Wystarczy, że powstałe zadłużenie spłacisz maksymalnie do 56 dni.

 • Komfortowe raty dostępne od ręki

  Każdą transakcję powyżej 100 PLN możesz samodzielnie rozłożyć nawet na 12 rat w karcie w Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile. Bez żadnych formalności.

 • Rabaty i nagrody za transakcje

  Z programem korzyści Citi Specials zyskujesz dostęp do rabatów i niespodzianek u ponad 300 partnerów. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

 • Chargeback

  Jeżeli zapłaciłeś kartą za usługę, która nie została zrealizowana możesz zgłosić to do banku, który w Twoim imieniu ubiegać się będzie o zwrot kosztów usługi.

 • Google Pay i Apple Pay, czyli Twoja karta w telefonie

  Dodając kartę do portfela Google Pay lub Apple Pay transakcje będziesz mógł wykonywać telefonem lub zegarkiem.

Jak zawnioskować o kartę kredytową w 3 prostych krokach?


 1. Złóż wniosek o kartę

  Wypełnij sam cały wniosek online lub zamów rozmowę zostawiając swoje dane na pierwszym ekranie wniosku.

 2. Zrób sobie selfie

  Swoją tożsamość zweryfikujesz robiąc zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie twarzy.

 3. Kartę otrzymasz pocztą

  Jeśli Bank pozytywne oceni Twoją zdolność kredytową, Kartę wyślemy do Ciebie pocztą wraz z instrukcją jej aktywacji.

Dokumenty do pobrania

Informacje dodatkowe

 • Minimalne wymagania do ubiegania się o kartę kredytową

  Osoba fizyczna

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto - minimum 1200 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

  Działalność gospodarcza

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto - minimum 2500 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 2 lata

  Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 • ​Przykład reprezentatywny

 • ​Informacje prawne

  Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta „Przywitaj wiosnę z Kartą Kredytową Citibank” jest ważna do 18.06.2024 albo wyczerpania puli 250 umów i może się powtarzać. Przyznanie karty kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta. Regulamin oferty, regulamin kart kredytowych oraz Tabela Opłat i Prowizji dostępne są na stronie Banku w zakładce dokumenty. 24 000 punktów może zostać wymienione w programie Bezcenne® Chwile m.in. na vouchery o łącznej wartości do 300zł. RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów grupy Citigroup Inc.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą! Niestety, czas trwania oferty przewidziany w Regulaminie się skończył. Zapraszamy do skorzystania z innych ofert specjalnych dostępnych na: https://www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/.

Regulamin oferty „Przywitaj wiosnę z Kartą Kredytową Citibank” wciąż jest dostępny na stronie https://www.citibank.pl/dokumenty/.