baner

Najlepszy start kariery

Tutaj zaczyna się Twoja droga zawodowa. Zobacz, jakie możliwości niosą ze sobą Program Praktyk Letnich oraz programy rotacyjne dla absolwentów.

Kariera zaczyna się w Citi Handlowy

Jesteś u progu kariery i mierzysz wysoko, chcąc rozwijać się u boku profesjonalistów? Zależy Ci na pracy przy ważnych projektach, które mają wpływ na tworzenie produktów, procesów, narzędzi oraz kultury pracy?

To jest miejsce dla Ciebie. W Citi Handlowy masz dwie drogi, dzięki którym możesz zacząć swoją karierę już dziś: Program Praktyk Letnich oraz programy rotacyjne dla absolwentów. Poznaj je i wybierz dla siebie najlepszą drogę.
baner
baner

Program Praktyk Letnich

Ten program stworzyliśmy z myślą o wszystkich studentach i studentkach, niezależnie od tego co studiują i na którym roku aktualnie się znajdują. Praktyki letnie trwają od początku lipca do połowy września i organizowane są w różnych obszarach banku. W tym czasie zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe, pracując wspólnie z zespołem profesjonalistów i realizując ambitne projekty. Podczas licznych szkoleń i spotkań zyskasz także wiedzę dotyczącą funkcjonowania banku, którą przekażą nasi eksperci i ekspertki w swoich obszarach. Dlaczego warto dołączyć do Programu Praktyk Letnich?
icon
Super start Twojej kariery
icon
Duża, międzynarodowa organizacja
icon
Ciekawe i ambitne projekty
icon
Cenne doświadczenie zawodowe
icon
Współpraca z ekspertami
icon
Wsparcie w rozwoju
baner
baner

Programy rotacyjne dla absolwentów

Każda ścieżka ma swój początek. Twoja może zacząć się właśnie tutaj. W tym miejscu znajdziesz informacje na temat rotacyjnych programów rozwojowych dla absolwentów. Zaprojektowaliśmy je starannie, aby dać Ci możliwość wyboru tego, co najlepiej odzwierciedla Twoje ambicje i plany zawodowe. Dlaczego warto dołączyć do programu rozwojowego w Citi Handlowy?
icon
Praca z ekspertami
icon
Poznanie różnych obszarów banku
icon
Kluczowe projekty
icon
Szeroka perspektywa biznesowa
icon
Wsparcie mentora
icon
Profesjonalna sieć kontaktów
baner

Masz już pierwsze doświadczenia zawodowe i szukasz pracy w branży finansowej?