baner

My work, my bank, my Citi

Citi Handlowy tworzą eksperci w wielu dziedzinach. Praca z najlepszymi umożliwi Ci wszechstronny rozwój w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia. Rozejrzyj się po naszej stronie, by poznać nas lepiej. Sprawdź aktualne oferty pracy w Citi Handlowy w Polsce:
Wybierz
Szukaj ofert

Kim jesteśmy?

W Citi Handlowy najważniejsi są dla nas klienci. Dzięki profesjonalizmowi, pomysłom i indywidualnemu podejściu każdego dnia tworzymy dla nich lepsze i bardziej przyjazne produkty finansowe. Osiągamy to współpracując z najlepszymi i nieustannie się rozwijając. Z nami czekają Cię wyzwania od pierwszego dnia, a zrealizujesz je ze współpracownikami, którzy dzięki swojemu doświadczeniu pozostaną dla Ciebie motywacją i wsparciem.

W Citi Handlowy jest tyle ścieżek kariery, ilu jest ludzi. Zobacz co mamy Ci do zaoferowania i wybierz swoją.
baner
Citi w Polsce to także Citi Solutions Center Poland, które dostarcza rozwiązania biznesowe dla klientów i podmiotów z grupy Citi w ponad 90 krajach. W biurach firmy w Warszawie i Olsztynie pracuje ponad 5400 wysoce wykwalifikowanych ekspertów, którzy świadczą szeroki zakres usług w ramach operacji, technologii i infrastruktury. Z Polski realizowana jest m.in obsługa rynków kapitałowych i papierów wartościowych, przeciwdziałanie praniu pieniędzy czy weryfikacja ryzyka kredytowego. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach kariery w Citi Solutions Center Poland kliknij tutaj.

Nasze wartości

icon

Bierzemy na siebie odpowiedzialność

Motywujemy się wzajemnie do osiągania najwyższych standardów we wszystkim, co robimy. Na zmiany reagujemy elastycznie i z ciekawością. Mówimy szczerze i z otwartością przyjmujemy wyzwania od innych. Uczymy się na podstawie doświadczeń, szukamy właściwych rozwiązań i doskonalimy się. Podejmując decyzje, stawiamy na pierwszym miejscu dobro nas wszystkich.
icon

Pracujemy z dumą

Dążymy do doskonałości w obsłudze klienta i działaniach operacyjnych. Upraszczamy, standaryzujemy i precyzujemy procedury. Aby skutecznie zarządzać ryzykiem, działamy w poczuciu odpowiedzialności i oczekujemy tego od innych. Jesteśmy dumni z tego, że zawsze robimy to, co właściwe.
icon

Wspólnie osiągamy sukces

Cenimy różne podejścia i korzystamy z ich potencjału, aby wypracować doskonałe rozwiązania dla naszych klientów. Przełamujemy bariery, aby dostarczać to, co najlepsze w banku. Oceniamy swoje osiągnięcia z perspektywy naszych interesariuszy. Inwestujemy we współpracowników ze wszystkich środowisk. Wykazujemy się empatią względem współpracowników, klientów i społeczności.
baner

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce - i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z największych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach. To z kolei wiąże się z wieloma możliwościami, które mamy Ci do zaoferowania. Zobacz, dlaczego warto do nas dołączyć:
Benefity
Decyduj o swojej karierze
W Citi Handlowy jest tyle ścieżek kariery, ilu jest ludzi. Każdy sam decyduje, jak będzie wyglądała jego własna, a możliwości są niezliczone - zachęcamy pracowników do wyboru tej najbardziej im odpowiadającej. Dajemy narzędzia i wsparcie w rozwijaniu umiejętności oraz zainteresowań. Jeśli się sprawdzisz, Twoje możliwości wzrosną zarówno w Citi Handlowy, jak i w całej Grupie Citi na świecie.
Pracuj z najlepszymi i ciągle się rozwijaj
Citi Handlowy tworzą ludzie – eksperci w swoich dziedzinach. Dołączając stajesz się jednym z nas, pracujesz i uczysz się od najlepszych w atmosferze wzajemnego wsparcia i szacunku. Citi Handlowy to środowisko dla ambitnych, dające możliwość nieustannego dążenia do perfekcji. Dołącz do nas, a zagwarantujemy Ci satysfakcję i rozwój!
Weź odpowiedzialność i miej poczucie sprawczości
Wierzymy, że każdy w Citi Handlowy ma głębokie poczucie odpowiedzialności za swoją pracę i jej finalny rezultat. Zatrudniamy najlepszych i tak też traktujemy Cię od pierwszego dnia pracy. Pracujemy w poczuciu pełnego zaangażowania i odpowiedzialności, a jednocześnie korzystamy z narzędzi i wsparcia całej rodziny ekspertów Citi Handlowy i grupy Citi.
Pracuj w globalnym i różnorodnym środowisku
Będąc integralną częścią grupy Citi jesteśmy prawdziwie globalnym bankiem, co leży u podstaw naszej różnorodności. Różnimy się pod względem posiadanych talentów, pochodzenia, kompetencji, orientacji seksualnej, wieku jak i płci. Współpracujemy ze sobą każdego dnia, bo mamy wspólny cel - zapewnienie najlepszej jakości obsługi klientom.
Pracuj w banku odpowiedzialnym społecznie
Mamy wysokie poczucie społecznej odpowiedzialności. Za pośrednictwem Fundacji Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga realizujemy programy społeczne, jedne z największych w kraju. Nasi pracownicy nie tylko dzielą się pomysłami, ale także sami czynnie włączają się w akcje społeczne.
Czuj się stabilnie
Wierzymy, że ludzie pracują efektywnie, jeśli mają ku temu odpowiednie warunki i pewność w miejscu pracy. Dbamy o to, aby nasi pracownicy mogli skupić się na realizowaniu zawodowych aspiracji poprzez stabilność zatrudnienia, wsparcie w rozwoju i pełny dopasowanych udogodnień pakiet socjalny.

Benefity dla Ciebie

Citi Handlowy to również wiele benefitów, które sprawiają, że Twoja codzienna praca będzie jeszcze przyjemniejsza. Oferujemy je zarówno Tobie jak i Twoim bliskim.
icon
Pracowniczy Program Emerytalny
Składka na PPE jest opłacana w całości przez pracodawcę na maksymalnym poziomie dopuszczalnym ustawowo – 7% całkowitego wynagrodzenia pracownika. Dodatkowo w ramach ustawowego limitu, pracownik ma możliwość zadeklarowania własnej składki, która będzie odprowadzana z jego wynagrodzenia. Składki na PPE są zwolnione z ZUS.
icon
Prywatna opieka medyczna
Opieka medyczna dla pracowników jest w całości finansowana przez bank. W ramach pakietu pracownik ma zapewnione:
 • dostęp do wizyt lekarskich i badań diagnostycznych
 • pomoc doraźną, wizyty domowe i pakiet zabiegów rehabilitacyjnych
 • refundację kosztów leczenia u dowolnego dostawcy usług medycznych w ramach określonego limitu
icon
Ubezpieczenie na życie
Pracownicy mają możliwość skorzystania z dwóch ubezpieczeń na życie – podstawowego, sponsorowanego przez bank oraz dodatkowego, którego koszt finansuje pracownik.

Ubezpieczenie podstawowe obejmuje takie zdarzenia losowe jak śmierć, uszczerbek na zdrowiu, niezdolność do pracy w skutek choroby, wystąpienie groźnej choroby oraz pobyt w szpitalu na skutek wypadku.

Ubezpieczenie dodatkowe rozszerza zakres ochrony ubezpieczeniowej m. in. o urodzenie dziecka, leczenie szpitalne, operacje chirurgiczne, śmierć członka rodziny.
icon
Cafeteria
Cafeteria to pakiet różnych świadczeń pozapłacowych oferowanych do wyboru pracownika na platformie online. Zasilenia dokonywane są kwartalnie, a zgromadzone punkty można wymieniać na: papierowe i elektroniczne bony służące dofinansowaniu zakupów w sklepach stacjonarnych i online lub usługi.
icon
Karta sportowa
Karta sportowa umożliwia korzystanie w nielimitowany sposób z obiektów sportowych w całej Polsce oraz treningów online. Koszt karty jest pokrywany przez pracowników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania kosztu karty z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
icon
Ponadto
 • Dofinansowanie wypoczynku dla pracowników oraz aktywności sportowych i kulturalnych
 • Pożyczki na cele mieszkaniowe
 • Dostęp do platformy e-learningowej Degreed
 • Kurs języka angielskiego
 • Wolontariat pracowniczy
baner

Benefity dla Twoich bliskich:

Prywatna opieka medyczna dla małżonków/małżonek, partnerów/partnerek i dzieci

Pracownicy mają możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietów medycznych dla członków swojej rodziny w cenach znacznie niższych niż te dostępne dla klientów indywidualnych.

 • Ubezpieczenie na życie dla małżonków/ małżonek, partnerów/partnerek i dzieci
 • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci
 • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
 • Dodatkowy urlop ojcowski
Katarzyna Bryła Karolina Ludwiczuk Sylwia Kraska Michał Kapica Oscar Adamkiewicz
Aneta Sobkowiak Marlena Mnich Andrzej Graczyk

Co mówią ludzie Citi Handlowy?

Aneta Sobkowiak
Aneta Sobkowiak
Dyrektorka Sieci Oddziałów Smart
Swoją przygodę z Citi Handlowy rozpoczęłam ponad 15 lat temu, jako Doradca Klienta CitiPhone. Uważam, że dzięki bankowi, moim przełożonym i mentorom mogłam rozwinąć się jako wartościowa managerka. Miałam szansę, by zaistnieć w znaczących projektach, wyjść poza strefę komfortu i nauczyć się czegoś nowego. Doceniam atmosferę pracy, możliwość współpracy z utalentowanymi i kompetentnymi ludźmi, różnorodność. W banku poprzeczkę stawiamy sobie wysoko, a dzięki temu konsekwentnie dostarczamy jakość i produkty na najwyższym poziomie. Citi Handlowy to wymarzone miejsce pracy – czuję się doceniona za osiągnięcia, a praca sprawia mi satysfakcję.
Marlena Mnich
Marlena Mnich
Doradczyni Bankowa Klientów Międzynarodowych, Pion Bankowości Przedsiębiorstw
Do Citi Handlowy dołączyłam 3 lata temu. Będąc nowym pracownikiem szybko zostałam wdrożona zarówno w nowe obowiązki, jak i organizację. Od początku mogłam liczyć na wsparcie współpracowników, brałam udział w szkoleniach, co z czasem pozwoliło mi ukierunkować swój rozwój i zmienić stanowisko. Dziś, działając na rzecz międzynarodowych klientów jeszcze bardziej widzę i doceniam globalność Citi. Praca w takim zespole jest pełna wyzwań, a ponadto bank umożliwia mi udział w globalnych inicjatywach, dzięki którym nie tylko zdobywam nowe doświadczenia, ale też poznaję inspirujących ludzi. Uważam, że Citi to organizacja, w której każdy, kto chce się rozwijać, otrzyma ku temu wsparcie.
Andrzej Graczyk
Andrzej Graczyk
Menedżer ds. monitoringu zgodności i kontroli
Z Grupą Citi jestem związany ponad 7 lat z czego 4 z Citi Handlowy. Moja kariera rozwijała się dynamicznie – w tym czasie pracowałem na czterech stanowiskach w różnych obszarach organizacji oraz uczestniczyłem w programie rotacyjnym, dzięki któremu poznałem specyfikę bankowości korporacyjnej z zupełnie innej perspektywy. Aktualnie jestem związany z obszarem Zgodności (Compliance), gdzie kieruję Zespołem ds. Nadzoru nad Rynkami Finansowymi. Moja zawodowa droga jest dowodem na to, że praca w Citi daje duże możliwości rozwoju. Citi Handlowy daje mi poczucie, że właściwie korzystam ze swoich talentów.
Katarzyna Bryła
Katarzyna Bryła
Starsza Kierowniczka Windykacji
Dołączyłam do grona pracowników Citi Handlowy, bo to organizacja z bogatą historią i ogromnym potencjałem rozwojowym. Na miejscu przekonałam się, że tak jest w istocie, a ponadto uświadomiłam sobie jak dużą wagę bank przykłada do jakości usług i kontaktów z klientem. Mój zespół, odpowiadając za relacje między wierzycielem i dłużnikiem, pomaga wyrównywać zobowiązania. Dbamy o to, by budować te relacje w oparciu o partnerskie, jasne i przejrzyste zasady. Z perspektywy czasu stwierdzam, że Citi Handlowy to przyjazne miejsce pracy, w którym można zacząć swoją karierę w bankowości.
Karolina Ludwiczuk
Karolina Ludwiczuk
Starsza Kierowniczka ds. Operacji Ryzyka
Pracę w Citi Handlowy zaczęłam ponad 12 lat temu jako młodszy specjalista w Biurze Operacji. Z czasem, zdobywając doświadczenie, kierowałam swoją karierę na inne tory: najpierw był to Departament Obsługi Klienta, a następnie Biuro Kontroli Ryzyka Kredytowego, gdzie pracuję do dziś. Zróżnicowanie obowiązków, umożliwiło mi rozwinięcie kompetencji niezbędnych do migracji procesów, budowania relacji z klientami, po zarządzanie ludźmi. W Citi Handlowy cenię najbardziej poszanowanie dla różnorodności, a przede wszystkim elastyczność i możliwości, jakie daje przy rozwijaniu indywidualnej ścieżki kariery. Polecam ten bank każdemu, kto chce wziąć odpowiedzialność za własny rozwój.
Sylwia Kraska
Sylwia Kraska
Dyrektorka Biura, Departament Klientów Globalnych
Każdy dzień pracy w Citi Handlowy jest jak ekscytująca podróż po świecie. Dlaczego? Ponieważ współpracując z międzynarodowymi klientami, kontaktujesz się z partnerami z Citi na całym świecie, czerpiesz korzyści z międzynarodowego środowiska, a jednocześnie możesz skorzystać z przywileju bycia częścią lokalnej instytucji finansowej w Polsce. Citi Handlowy to świetne miejsce, by odkryć w sobie największy potencjał. Po prostu przyjdź i sprawdź! Znajdziesz tu unikalne połączenie lokalnej kultury i globalnego zasięgu.
Michał Kapica
Michał Kapica
Kierownik Zmiany Oddziału Smart
Swoją przygodę w Citi zacząłem 4 lata temu. Trafiłem do świetnego zespołu, dzięki któremu nauczyłem się współpracy i odpowiedzialności grupowej. Poznałem nie tylko doskonałych specjalistów, ale zyskałem także wielu fantastycznych przyjaciół. Od tamtej pory otaczam się otwartymi i życzliwymi ludźmi. Praca w Citi Handlowy daje mi również ogromne możliwości rozwoju. Przez ostatnie 2 lata awansowałem dwukrotnie w strukturze banku i mam motywację do kolejnych zmian!
Oscar Adamkiewicz
Oscar Adamkiewicz
Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju Produktów Bankowych
Centrum Badań i Rozwoju Produktów Bankowych odpowiada za prowadzenie badań oraz rozwój nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, celem podnoszenia jakości pracy oraz jakości obsługi klientów. Dzięki specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów budujemy nowoczesny bank podnosząc jego konkurencyjność oraz pozycję na rynku polskim i międzynarodowym. Wdrażanie innowacji, możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi oraz kultura otwarta na zmiany i poszanowanie różnorodności – to według mnie największe atuty Citi Handlowy.

Poznaj możliwości

Student

Praca w Citi Handlowy, to najlepszy start Twojej kariery. Możesz dołączyć do nas w ramach Programu Praktyk Letnich lub programów rotacyjnych dla absolwentów. Sprawdź, jakie możliwości daje każdy z nich i wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.
Dowiedz się więcej >

Poznaj możliwości

Specjalista

W Citi Handlowy jest tyle ścieżek kariery, ilu jest ludzi. To praca wielu wyzwań, ale i wielu możliwości. Jedno jest pewne, masz pełne wsparcie najlepszych ekspertów na rynku. Kliknij w przycisk poniżej i dowiedz się więcej na temat tego, co oferujemy.
Dowiedz się więcej >
Relocating to Poland

Dowiedz się za co kochamy Polskę i poczuj to na własnej skórze. Poznaj kraj, który zaoferuje Ci możliwości rozwoju, bogatą kulturę i piękne miejsca. Dołącz do Citi Handlowy i rozpocznij karierę w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce i na świecie.
Sprawdź aktualne oferty pracy w Citi Handlowy w Polsce >
baner

Poznaj nasz Zespół Rekrutacji

Nasi rekruterzy to pierwszy i najbardziej bezpośredni punkt kontaktu dla kandydatów. Już teraz możesz poznać ich bliżej i zobaczyć z kim spotkasz się na samym początku Twojej drogi z Citi Handlowy.
Marta Sternicka
Marta Sternicka
Senior Recruiter
Marta Grzesik
Marta Grzesik
Recruiter
Malwina Wamej
Malwina Wamej
Senior Recruiter
Kinga Cichecka
Kinga Cichecka
Recruiter, Talent Attraction Specialist
Aneta Ciosek
Aneta Ciosek
Senior Recruiter
Aneta Dzieł
Aneta Dzieł
Senior Recruiter
Karolina Jędrzejczyk
Karolina Jędrzejczyk
Head of Recruitment and Talent Attraction
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Recruiter, Campus Recruitment
Urszula Dziewit-Gontowska
Urszula Dziewit-Gontowska
Recruiter, Talent Attraction Expert

Rozważasz rozpoczęcie kariery w bankowości, ale nie wiesz, od czego zacząć? Złóż CV na jedną z naszych stałych rekrutacji:

baner

Stanowisko juniorskie w Citi Handlowy w Warszawie

Zostaw CV
baner

Stanowisko juniorskie w Citi Handlowy w Olsztynie

Zostaw CV