Finansowanie

Kredyty krótkoterminowe i inwestycyjne

Kredyty krótkoterminowe i inwestycyjne

Rozwój i finansowanie bieżących wydatków przedsiębiorstwa

Kredyty krótkoterminowe i inwestycyjne

Rozwój i finansowanie bieżących wydatków przedsiębiorstwa

Bank Handlowy w Warszawie S.A., działający pod nazwą Citi Handlowy, stawia do dyspozycji podmiotów gospodarczych szeroką i różnorodną paletę instrumentów kredytowych, których forma i warunki są każdorazowo przedmiotem negocjacji z Klientem. Długoletnie doświadczenie Banku w procesie finansowania przedsiębiorstw, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta, umożliwiają wybór finansowania dokładnie odpowiadający potrzebom i wymaganiom Klienta.


Najważniejsze cechy produktu

W ofercie Citi Handlowy znajdują się zarówno kredyty obrotowe (takie jak kredyty w rachunku bieżącym, odnawialne, płatnicze), jak i inwestycyjne.

Kredyty krótkoterminowe i inwestycyjne ułatwią zarządzanie Państwa przedsiębiorstwem, zwiększając szansę na utrzymanie płynności finansowej i zaspokajając inwestycyjne potrzeby Państwa firmy.

  • Możliwość finansowania bieżących wydatków,
  • Terminowe regulowanie zobowiązań,
  • Uproszczone procedury związane z przyznaniem kredytu,
  • Rozwój Państwa przedsiębiorstwa.

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Prosimy o kontakt z Państwa Doradcą.


Dodatkowe informacje

Szczegółowe omówienie funkcjonalności produktu, wymagań oraz warunków korzystania z produktu, jak również ryzyk z nim związanych odbywa się podczas bezpośredniego kontaktu z klientem w przypadku zainteresowania tym produktem.