KONTO OSOBISTE CITIGOLD

Zyskaj z lokatą 7,6% do 500 tys. zł z kontem Citigold w ramach oferty „30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 7.6”.

Sprawdź

Oferta „30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 7.6” jest dostępna dla 500 pierwszych Klientów, którzy do 26.04.2023 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty, dostępnym na stronie internetowej Banku. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2021 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościoweoraz dla osób ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe oraz dla obywateli lub rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych Ameryki.

DOSTAWY Z RESTAURACJI

Odbierz 10% rabatu lub niespodziankę płacąc kartą Citi.
Zamawiaj ulubione dania z bezpieczną dostawą do domu.

Sprawdź

Załóż konto osobiste przez selfie nawet w 10 minut!

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.