Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie podróżne

Świat bez granic zapewnia ochronę zarówno w Europie jak i na całym świecie. Wystarczy tylko 5 minut aby kupić ubezpieczenie przez Internet. Polisę otrzymasz e-mailem.

Dowiedz się więcej
Ubezpieczenie do karty kredytowej

Ubezpieczenie do karty kredytowej

Dzięki oferowanym przez nas ubezpieczeniom możesz zabezpieczyć obowiązek spłaty salda zadłużenia karty kredytowej w przypadku śmierci oraz poważnej choroby.

Dowiedz się więcej
Ubezpieczenie do karty kredytowej

Ubezpieczenie do pożyczki

Bezpieczne raty i Super Bezpieczne Raty to dobrowolne ubezpieczenie spłaty pożyczki gotówkowej, które zapewni wsparcie Tobie i Twojej rodzinie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie Nieruchomości Generali

Jak najlepiej chronić nasz dom i siebie?

Zabezpiecz swoją nieruchomość z Citi Handlowy.

Dowiedz się więcej

Korzystasz z samochodu? Wybierasz się w podróż?

Ubezpiecz się do 1 000 000 złotych z WARTA Pakiet na Wypadek. Na wszelki wypadek.

Dowiedz się więcej

Oferta dla posiadaczy Konta Osobistego Citi Handlowy. Wskazana suma ubezpieczenia (1 milion zł) dotyczy wariantów ze składką 137 zł, 293 zł i 396 zł miesięcznie. Ubezpieczenie WARTA Pakiet na Wypadek nie jest ubezpieczeniem podróżnym, nie pokrywa kosztów leczenia za granicą w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, utraty bagażu, opóźnienia i odwołania lotu.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.